O nas

Mamy świadomość tego, że w Internecie można znaleźć setki blogów prowadzonych przez prawników, radców prawnych, windykatorów.  Nie przeczymy, że w wielu z nich można znaleźć cenne uwagi, informacje. Są też i takie które zawierają suche fakty, odnośniki do paragrafów lub po prostu cytaty z Kodeksów.

Czym więc ten blog ma się różnić od pozostałych?

Przede wszystkim przybliżeniem najistotniejszych zagadnień dla przedsiębiorców, osób prowadzących zarówno małe, średnie ale również duże firmy. Informacje poparte przykładami z życia.
Prowadzimy firmę windykacyjną od 2007 roku i doskonale zdajemy sobie sprawę, że żadna firma nie jest taka sama.
Być może branża, zakres działalności upodabnia firmy do siebie, ale przecież firmę tworzą ludzie i to sprawia, że sposobów w jakie przedsiębiorstwa są prowadzone jest wiele.

Jedno jest pewne – z każdym rokiem przybywa nam dłużników, firm które tworzone są przez nieuczciwych ludzi, myślących wyłącznie o tym jak wzbogacić się cudzym kosztem.

Dlatego mamy nadzieję, że przybliżając Państwu zagadnienia windykacyjne, prawne, przykłady z życia – pomożemy obronić się przed nieuczciwymi kontrahentami.

 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub zainteresował Cię artykuł umieszczony na blogu prosimy o kontakt: profit@vindico.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *